Marki

 • B2 Audio

  B2 Audio

  Firma B2 Audio to grupa audiofilów i entuzjastów dobrego grania. Oficjalne pojawili się na rynku w 2008, wyruszając z Danii tworząc unikatowe produkty car audio. Ich produkty trafiają w ręce nie tylko profesjonalistów z branży, ale także przeciętnego użytkownika. Twierdzą, że produkowany przez nich sprzęt "może nie jest tani, ale na pewno najlepszy".

 • Banda

  Banda

  Historia wielu lat przedsiębiorczości, innowacji i pasji. Są to trzy filary, którymi kierują się Banda Audioparts podczas swojej kariery.

  Rozpoczynając działalność w 1986 r., koncentrując się na montażu elementów elektronicznych do wielu różnych celów, firma wkrótce rozwinęła swoje portfolio usług, stając się producentem i deweloperem technologii samochodowych systemów dźwiękowych.

  Twierdzą jedno: "Produkcja brazylijskich wzmacniaczy to pasja".

 • PRIDE

  PRIDE

  Firma Pride została założona w 2013 roku. Właściciele kierowali się wizją uczciwej firmy, która dostarcza produkty wysokiej jakości. Pride jest pionierem w seryjnej produkcji towarów najwyższej klasy. Produkcja sprzętu car audio odbywa się w Kazaniu, w Republice Tatarstanu (Rosja).

 • SP Audio

  SP Audio

  SP Audio Srl to firma założona w 2009 roku. Celem firmy od samego początku było oferowanie klientom produktów wysokiej jakości w naprawdę wyjątkowy sposób. Produkty są wytwarzane we Włoszech, firma posiada specjalistyczne centrum serwisowe do naprawy wzmacniaczy, głośników i subwooferów.

 • SPL-LAB

  SPL-LAB

  Spl-Lab to firma działająca na rynku urządzeń pomiarowych i oprogramowania. W 2007 r. z grupy inżynierów powstała młoda firma SPL-LAB, po sześciu miesiącach rozwoju zaprezentowano pierwszy w Rosji miernik ciśnienia akustycznego z zakresem dynamiki do 180 dB - miernik basu USB.